top of page

ПРО КОМПАНІЮ

 ТОВ «ЛІМА ГІДРАВЛІКС» (Україна, Запоріжжя) - є системним партнером європейських постачальників та виробників Західної, Центральної, Східної Європи з продажу імпортного гідравлічного, пневматичного, фільтруючого, мастильного та електротехнічного обладнання та компонентів для промислових підприємств України.

                                              Корпоративні цінності ТОВ «ЛІМА ГІДРАВЛІКС» – це:

  • Чесність і порядність – найміцніший фундамент усіх взаємовідносин та основа нашої репутації.

  • Відповідальність – ми беремо на себе відповідальність за свої дії та вносимо внесок у покращення життя тих спільнот, де ми працюємо.

  • Орієнтованість на Замовника та Довгострокова перспектива – ми робимо все для розвитку та забезпечення конкурентоспроможності наших замовників, бо саме вони обирають нас. Ми прагнемо лідерства, дивимося далеко вперед і не втрачаємо можливості вчитися та розвиватися.

  • Партнерство і Робота в задоволення — ми поважаємо та довіряємо одне одному і своїм партнерам, і разом досягаємо блискучих результатів. Ми отримуємо задоволення від спільної роботи та пишаємось нашими досягненнями.

  • Забезпечення суворого дотримання законодавства України!

                                                             
                                                                       Конкурентні переваги:
Все обладнання, що поставляється, відповідає світовому та європейському рівню за якістю, ресурсом, ступенем уніфікації та надійності;
• Оптимальне співвідношення ціни та якості продукції безпосередньо з Європи за цінами для європейського ринку з офіційним митним очищенням в Україні;
• Використання комплектуючих від провідних світових та європейських виробників, що відповідають стандартам ISO, призводить до збільшення терміну служби обладнання підприємств-замовників.
                                                Стратегічне бачення компанії «ЛІМА ГІДРАВЛІКС»:
Стати одним з кращих та надійних постачальників для споживачів на умовах конкурентного ринку - набуття статусу одного з пріоритетного постачальника є одним з наших ключових завдань для підтримання довгострокових партнерських відносин із замовниками. Ця мета передбачає не тільки розвиток продажів та ціноутворення, а й інвестування значних засобів у навчання та розвиток персоналу, бізнес-процесів та підходів до створення стратегічної цінності.

НАШІ ПАРТНЕРИ

PrivatBank-770x547.jpg
239px-Copyright.svg.png
aHR0cDovL3NvbHZlbnN5LmNvbS9hdmFtYWlsLmpw
Советник.png

      ТОВ «ЛІМА ГІДРАВЛІКС», ЕДРПОУ 41521309,  ІНН 415213008282, 

                   69096, УКРАЇНА, м. Запоріжжя, вул. Ладозька, 14/168 

                                 +38 (050) 456-54-10; +38 (097) 153-93-81;

​         Відділ продажу: E-mail: lima-hydraulics@i.ua;  Відділ ЗЕД: E-mail: lima-hydraulics@meta.ua   

239px-Copyright.svg.png
  2017 - 2022    ТОВ "ЛІМА ГІДРАВЛІКС"
bottom of page